Lõpetas 870 võistkoda.
Naiskonnas on 4 võistlejat, kes kokku pidid läbima 28 kilomeetrit.
Võitja ajaks tuli 3.17.48.

Meie võistkonnal Ok West 1 kulus raja läbimiseks 5.26.07.
Saavutasime 451 koha, eelmisel aastal jäime 554-ks. Parandasime oma tulemust tublisti. Järgmisel aastal saab esimene tublisti vatti. Mina jooksin viimast vahetust, mis oli 8,1 kilomeetrit pikk.
Minu teekond võiduka lõpuni.
Meie võistkonna tulemused

Kui naised said oma teatejooksu joostud, jäi vaid oodata kui kell saab 23 , et mehed saaksid startida.
Meeste võistkondi oli üle 1400. Mehed jooksevad 7 vahetust. Kokku joostakse ligi 76 kilomeetrit. Kuna paljudel kulub raja läbimiseks tuduvalt rohkem aega, kui võitjatel siis, kell 9 hommikul on ühisstart, kus tavaliselt võib võistkonnast korraga kaks vahetust startida.
Sel aastal startis ligi 2400 meest korraga rajale.
Meie klubi meestel ei vedanud sel aastal mõlmad võistkonna tulemused tühistati, vale punkti võtmise tõttu.
Kuid naised olid tublid, läbisid raja määruste kohaselt.